Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere admin chupacabra

#1
Chupa cabra

Varsta 32 

Am steam, Tre sa ma uit care e id, 

Am fost admin pe power cam 1 an 

Pot ajuta cu donatii 

Am citit azi 

Cuvantul Cheie ; corect ?


https://www.gametracker.com/player/Chupa...105:27015/

#2
Pro!!!

#3
as dori sa citesti regulamentul si vei gasi si cuvantul cheie ma aptin pentru a fi cu noi

#4
Salut Chupa ! Ținând cont limbajul și atitudinea ta ca player pe sv la noi lasa de dorit ...ma face sa cred ca adminatul pentru tine va fii o povara. Asta e punctul 1 iar punctul 2 va trebui sa specifici câte persoane joaca pe acest cont deoarece acum câteva zile era altcineva pe contul tău de steam ( cu aceasi aroganta și lipsa de respect ) momentan de la mine ai CONTRA pana vii cu explicațiile cerute .

#5
CONTRA...nu ii raspuns din rautate..dar daca imi aduc aminte pe POWER cand ai avut admin cum te facea un player cum il luai la puricat

#6
CONTRA . Comportamentul,atitudinea,si limbajul ma dezgusta. Din puntctul meu de vedere nu avem nevoie de astfel de admini.

#7
Chupa Cabra,
se pare ca adminii de pe server te-au urmarit putin si nu au o parere asa de buna desprea tine. Cat ai fost admin pe alt server imi aduc si eu aminte,
la fel cum spune iXu, erai cam invidios pe Player-ii care erau mai buni decat tine si ii puricai intens.
Decizia mea e contra, dar a-r fi bine sa-ti revizuiesti si corectezi atat comportamentul cat si vocabularul, iar dupa mai putem sta de vorba pentru a detine admin.

#8
Contra...nu mai are rost comentariul...



ps: macar de citeai reg... vedeai cuv cheie

#9
Nu ai raspuns conform regulamentului...cuvantul cheie, iar majoritatea sunt contra, asadar pe viitor daca iti schimbi comportamentul fata de playeri / admini poate vei primi o sansa .
Respins
AdynaMV
E-mail: adynamv@demons.ro
DETINATOR
FORUM: www.DEMONS.RO
CS 1.6 CLASIC: CS.DEMONS.RO
TS: TS.DEMONS.RO



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)