Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie KURAMA!!!

#1
II scriu la admin pe u@ de Downey, avea wall cat casa poporului, imi spune sa astept, ma repet cateva ture mai tarziu, ma ignora iar ceva minute mai tarziu imi da gag si mie si la altu care ii facea reclamatie aceluias jucator....ce admin de rahat sunt astia? Nici macar nu s-a uitat pe el....

nu am urmat regula de reclamatie ca stiu ca nu sunt bagat in seama..

pe viitor, nu mai bagati fraieri de genu ca numa fut meciu. Hai salut.

#2
Hello DDC!
According to your complaint, I did see it but I had nothing, maybe you wrote with u@ but another person made the mistake of not doing it and made it public and if so they can deactivate it and at that moment I did it, I don't see anything suspicious
the gag was because of your language...
With great pleasure when I enter again we will be watching it to be able to play together as always...
Greetings in advance... Smile)

#3
Reclamația nu e luata in considerare, nu ai respectat modelul prezentat, iar gag ul l ai primit pentru limbajul pe care l ai folosit, de ala nu mai precizezi!
Daca adminul s a uitat pe playerul respectiv si a considerat ca nu vede nimic suspect,data viitoare te rog sa vi si cu un demo atasat la reclamatia ta.
In viitor sa folosesti un limbaj adecvat, atat pe server cat si cand faci o cerere/reclamatie pentru ca a doua oara nu voi mai trece cu vederea!
O zi frumoasa.
AdynaMV
E-mail: adynamv@demons.ro
DETINATOR
FORUM: www.DEMONS.RO
CS 1.6 CLASIC: CS.DEMONS.RO
TS: TS.DEMONS.RO



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)