Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nemultumit

#1
Buna seara! vin cu un mesaj ptr toti Admini,Fondatori etc de pe acest site sau forum cum vreti voi sa ii ziceti voi ....
Am aproape 1 saptamana de cand am trimis un e-mail in legatura cu o plangere...si ce sa vezi nu am primit nici un raspuns pana in seara de azi
mai zic inca o data motivul de nemultumire...am primit admin de la RaZvaN  pe serverul awp.demons.ro cu nick name-ul <nEmILoSuL>...iar din probleme tehnice la leptopul meu sa deteriorat bateria si dupa am intrat de pe alt leptop,mentionez ca acelasi ip...adresa etc,,,dar cand am dat sa intru pe server inapoi nu ma mai lasa si de 1 saptamana imi zice asta 
Connection accepted by 141.95.91.74:27015
Kicked :"You have no entry to the server..
As vrea sa stiu ce,cum si dc nu ma lasa cu nick name-ul <nEmILoSuL>
din cate am citit pe internet si am mai intrebat la alti de pe forumu-ri,toti mi-au zis ca cineva din amx mia folosit nick name-ul sau sa schimbat ceva la el


si a 2-a plangere e tot aceeasi chestie...doar ca e un pic mai diferit...adica nici pe hell.demons.ro nu ma lasa sa intru cu nick name-ul  <nEmILoSuL> si imi zice asta 

Kicked by Console: "Parola gresita..."
Kicked :"Parola gresita..

as vrea sa stiu motivul sau cauza care ar fi de nu pot intra nici pe hell.demons.ro si nici pe awp.demons.ro cu nick name-ul <nEmILoSuL> multumesc...seara frumoasa

aaa si poate o sa mi se vada si sa citeasca cineva e-mailul meu ..../.... Dodgy Dodgy Dodgy

#2
(04-07-2023, 08:04 PM)yLy3_7790 Wrote: Buna seara! vin cu un mesaj ptr toti Admini,Fondatori etc de pe acest site sau forum cum vreti voi sa ii ziceti voi ....
Am aproape 1 saptamana de cand am trimis un e-mail in legatura cu o plangere...si ce sa vezi nu am primit nici un raspuns pana in seara de azi
mai zic inca o data motivul de nemultumire...am primit admin de la RaZvaN  pe serverul awp.demons.ro cu nick name-ul <nEmILoSuL>...iar din probleme tehnice la leptopul meu sa deteriorat bateria si dupa am intrat de pe alt leptop,mentionez ca acelasi ip...adresa etc,,,dar cand am dat sa intru pe server inapoi nu ma mai lasa si de 1 saptamana imi zice asta 
Connection accepted by 141.95.91.74:27015
Kicked :"You have no entry to the server..
As vrea sa stiu ce,cum si dc nu ma lasa cu nick name-ul <nEmILoSuL>
din cate am citit pe internet si am mai intrebat la alti de pe forumu-ri,toti mi-au zis ca cineva din amx mia folosit nick name-ul sau sa schimbat ceva la el


si a 2-a plangere e tot aceeasi chestie...doar ca e un pic mai diferit...adica nici pe hell.demons.ro nu ma lasa sa intru cu nick name-ul  <nEmILoSuL> si imi zice asta 

Kicked by Console: "Parola gresita..."
Kicked :"Parola gresita..

as vrea sa stiu motivul sau cauza care ar fi de nu pot intra nici pe hell.demons.ro si nici pe awp.demons.ro cu nick name-ul <nEmILoSuL> multumesc...seara frumoasa

aaa si poate o sa mi se vada si sa citeasca cineva e-mailul meu ..../.... Dodgy Dodgy Dodgy

Salut,
Prima problema este alta ... ma strigi pe server , vezi ca sunt online si-ti raspund...dupaceea nu mai zici nimic!
Daca tu nu esti atent la chatul de pe server de ce ma acuzi pe mine ca nu am vazut eu un email?! 
Iti dau si o explicatie de ce nu am vazut emailul de la tine , mi-am schimbat telefonul si nu am acest email pe telefonul nou.
Dupaceea cererea depusa si reclamatia este gresita, trebuia sa depui la sectiunea serverului unde ai adminul nu pe alta sectiune ... sau tu nu faci diferenta intre HELL si AWP ?
De data aceasta am sa ti raspund eu personal! ASTEAPTA RASPUNSUL! Cand ai sa depui unde trebuie , atunci o sa primesti in secunda 2!
TOPIC INCHIS!
---
RaZvaN
E-mail: RaZvaN@demons.ro
DETINATOR
FORUM: www.DEMONS.RO
CS 1.6 CLASIC: CS.DEMONS.RO
TS: TS.DEMONS.RO



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)