Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ban

#1
am si yo o nelamurire...dc mi sa dat ban fara sa mi se faca poze si imi zice ca am wall?
nici macar nu mia facut poze,nu a avut dovezi,absolut nimic

Ban Information
Name: aaG y3
IP: 109.166.139.123
Reason: wall
Unban Time: Permanent Ban
Admin Name: NoA.XeqTr
Admin SteamID: STEAM_0:0:542511790

tu noa asta sau cum te-o chema pe tine..ce fel de admin esti ma?
cum dai ban asa fara motiv
fara dovezi
fara sa imi faci poze?
adminilor adevarati astept o lamurire,o explicatie de ce am luat ban fara sa mi se ceara wg?
multumesc...o seara buna



si cat despre tine noa .................

#2
eu propun doar pentru atitudine si aroganta sa ramai cu banul ! indiferent ca esti codat sau nu . ! .

#3
banurile nu se dau asa de a moaca aici pe server....cand primesti ban nu trebuie neaparat poze ,ti se face demo si gata...
dar cum spune R2 mai sus pentru aroganta sa ramana banul

#4
(03-17-2024, 06:06 AM)R2. Wrote: eu propun doar pentru atitudine si aroganta sa ramai cu banul ! indiferent ca esti codat sau nu . ! .

R2 asta inseamna la tine aroganta si atitudine?
yo doar mi-am spus parerea ptr ca am primit ban pur si simplu fara motiv
si nu stiu care e acel motiv...nu stiu ce aroganta si atitudine ai vazut la mine
dar las-o asa
sanatate la familie

(03-17-2024, 04:33 PM)iXu^ Wrote: banurile nu se dau asa de a moaca aici pe server....cand primesti ban nu trebuie neaparat poze ,ti se face demo si gata...
dar cum spune R2 mai sus pentru aroganta sa ramana banul

ok cum zici tu
sa vad si yo demo-ul ala care mi sa facut si ptr care am luat ban
si tot vb de aroganta...cum am spus mai sus 
nu stiu ce atitudine si aroganta vedeti voi din tot ce am scris
pe mine ma vedeti aroganti si cu atitudine nu stiu cum
dar pe alti nu ii vedeti pe server cand nu sunt admini
ca isi baga si isi scoate din morti si raniti nu ii mai scoate nimeni
poi normal atunci nu vedeti atitudine si aroganta ca dormiti de aia
sau la alti li se face poze..se cer poze..wg etc
la mine fara nimic si imi iau ban
hai bafta la toti...sanatate la familie 
si fiti voi aia corecti
yo am gresit ca mi-am spus parerea  Big Grin

#5
1 - Pff , cauta te rog in folderul cstrike cele 5 poze pe care ti le-am facut , si punele aici apoi discutam daca ai wall sau nu . Sau daca crezi ca iesi afara de pe server nu poti lua ban !?
2 - Mi-a fost foarte greu sa descifrez ceea ce vrei sa spui in comentariile tale , lasa-l dracu de CS si hai putin pe la scoala ca ai facut de sange Limba Romana !
3 - Banurile pe acest server nu se dau fara dovezi , demo / ss .
4 - Tonul face muzica spune o vorba romanesca .

#6
(03-21-2024, 04:19 PM)NoA.XeqTr Wrote: 1 - Pff , cauta te rog in folderul cstrike cele 5 poze pe care ti le-am facut  , si punele aici apoi discutam daca ai wall sau nu . Sau daca crezi ca iesi afara de pe server nu poti lua ban !?
2 - Mi-a fost foarte greu sa descifrez ceea ce vrei sa spui in comentariile tale , lasa-l dracu de CS si hai putin pe la scoala ca ai facut de sange Limba Romana !
3 - Banurile pe acest server nu se dau fara dovezi , demo / ss .
4 - Tonul face muzica spune o vorba romanesca .

1-nu te pff degeaba Big Grin ,am cautat de prima data cand am mi-ai dat ban,dar  in cstrike poze de unde,ce sa vezi surpriza,nu am nici o poza facuta
2-o data ce se fac poze,yo stiu ca se baga automat in modul spectator si se cere de catre admin pozele sau un wg?sau ma insel yo Dodgy si dupa aia se verifica sa vada dak am wall sau nu..sau coduri etc
dar in schimb tu nu mi-ai cerut nimic...mi-ai dat ban direct
3-scoala nu are nici o treaba cu jocul
dak vrei sa stii am terminat 10 clase si am si 2 diplome...dar nu e vb de asta...dar lasa asa cum zici tu ...am facut de sange lb romana Smile))
4- tu mai bine zi ca mi-ai dat ban ca asa ti sa parut tie si e ok
dar nu zi ca mi-ai facut poze
dc nu mi-ai cerut wg? Confused
asta nu inteleg
trebuia sa imi ceri wg si dupa verificai si apoi imi dadeai ban 
ar fi fost foarte simplu

#7
Ti-am facut poze pentru ca am considerat ca e mai ok sa vad pozele , la wg aveai timp sa scoti un stick .. sau mai stiu eu ce prostii mai ai in acel pc ,pana le vei gasi si le vei posta banul va ramane asa cum este .. Bafta !



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)