Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[CS] Reclamatie Admin [Alex]

#1
Nickname: FelixNECRUTATORUL
Data&Ora: 20.12.2023 - 20:00
Nickname-ul Admin-ului Reclamat: Alex
Motiv: Nu ma lasa sa joc
Dovada: https://postimg.cc/WhrTWvGW
Alte Precizari: Si ieri seara si astazi m-a disperat cu slap'urile, in regulament scrie free game, free game joc, nu iti convine cum joc eu, modifica regulamentul. I-am spus sa ma lase in pace sa ma joc cum vreau eu ca este free game si nu am chef sa fac reclamatii, in secunda 2 au inceput ceilalati pe chat ca daca nu tac din gura imi iau ban, in conditiile in care eu nu am jignit pe nimeni niciodata... nu vreau sa fie pedepsit nimeni in niciun fel, vreau sa ma lase sa ma joc cum vreau eu si conform regulamentului in vigoare la momentul reclamatiei.

#2
Salut.ti-am explizit ca e free game,dar asta nu inseamna ca in fiecare runda sa stai in Bazar dupa cutii.ti-am zis sa te misti pe harta macar,Nu trebuie sa indeplinesti obiectivele.free game in limita bunului simt.

Daca nu joci ca un Player normal,Poti oricand sa te reapuci de Mario.

#3
Free game pana la limita bunului simti!
Free game nu inseama ca stai in baza toata runda ca tu asa ai chef
Tu ai amenintat un Admin ca ii faci reclamatie si faci reclamatie in fiecare zi pana nu ia remove.

Si in poza se vede ca mai is 4secunde si tot in baza esti la cutie

#4
După cum ți s a explicat și mai sus , jocul este free game în limita bunului simt, reclamația nu își are rostul... ai primit slap sub forma de avertisment ce trebuia sa îl înțelegi și sa încerci sa iti schimbi puțin modul de joc, nu numai camp după cutii . Topic close, spor la fraguri și o seara frumoasa!
AdynaMV
E-mail: adynamv@demons.ro
DETINATOR
FORUM: www.DEMONS.RO
CS 1.6 CLASIC: CS.DEMONS.RO
TS: TS.DEMONS.RO



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)