Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIce ban !

#1
Nice ban de la lucian!

Ban Information
Name: Chupa Cabra
IP: 95.92.248.238
Reason: pa
Unban Time: Permanent Ban
Admin Name: Lucian
Admin SteamID: STEAM_0:0:731455383

If you think you were banned unfairly, report this information to our website:
FORUM: https://demons.ro/
************************************************
Kicked by Console: "You are banned from this server. Check your console"
Kicked :"You are banned from this server. Check your console"

#2
Contra unban
La fel cum ai primit si astazi de la mine , pentru ca exagerezi si nu sti sa te controlezi
Trebuie sa te gandesti ca nu esti cel mai bun si cine te face nu are cod
Astazi daca ai vazut ca nu-i faci fata ai inceput sa-l injuri.
                                                                              CS.DemonS.Ro

#3
(06-28-2023, 06:14 PM)ֆɛʀɮʊ Wrote: Contra unban
La fel cum ai primit si astazi de la mine , pentru ca exagerezi si nu sti sa te controlezi
Trebuie sa te gandesti ca nu esti cel mai bun si cine te face nu are cod
Astazi daca ai vazut ca nu-i faci fata ai inceput sa-l injuri.
Cum am mai zis ulterior, nu stiti sa adminati majoritatea, unii admini doar dau cu parerea de ce aud de la alti admini pe ts sau pe ce vb voi intre voi, acuma la adminat......care sunt afk dorm , care joaca nu isi fac treaba, serveru este abondonat ziua, sunt n si n intimplari care ar trebui de fiecare data sa dau copy la consola si sa pun pe forum precum fac reclamatie, dar nu am facuto  , nu mai am degete sa le numar, major parte nu isi fac treaba , ziua mai ales, nu zic noaptea ca nu joc, si stiu cu siguranta ca multi joaca seara si sunt admini ok ON, admini care mai inteleg de gluma , admini care nu pun la cap tot rahatu ce se vb pe chat , exemplu de stupiditate este banu care mi la dat lucian ieri cand mia dat 2 ore ban ne justificat , si toti ii tin apararea cica eu vb urit uneori etc etc, acest fapt ca eu mai spun cate ceva pe chat la joc .. nu ii curata fata si nu il face coret din cele intimplate ieri ,  mia zis ca imi da ban daca am gresit playeru pe u ?? wtfffff, daca le chemi atentia la admini cu respect rare ori te baga in seama, si cand insiti te injura si fac abuz, am fost injurat si lipsit de respect multe ori chiar cand nu am zis o vorba urita sau injuratura dar nu am facut plangere pe ts cum fac altii, am multe intimplari pe acest sv de acest gen , joaca codati cate 20 30 min , fara sa le faca nimenia nimic. Ce treaba are banu permanent primit cu faptu cum vb eu cu playeri care sunt hackeri , dupa nick ii jinesti , rare ori cand dau pe u gresesc, oricum este ultimul text pe acest forum . Have a nice day ^^!

#4
ti-am zis de ieri ..mai bn nu intra ca iti iei ban ..sunt detinator..si pot sa iau decizii singur.felul tau de a vorbii si asa mai departe lasa de dorit ..insultele tale fata de alti admini iarasi..nu accept asa cv.nici un admin nu e oobligat sa stea non-stop sa admineze ca asa vrei u..si cei care sunt spec ,au si ei treburi ,nu pot sta numai in fata pc=ului.asa ca,cautati alt server unde sunt admini mai buni ..toate cele bune..banul ramane

#5
(06-28-2023, 07:02 PM)Lucian Wrote: ti-am zis de ieri ..mai bn nu intra ca iti iei ban ..sunt detinator..si pot sa iau decizii singur.felul tau de a vorbii si asa mai departe lasa de dorit ..insultele tale fata de alti admini iarasi..nu accept asa cv.nici un admin nu e oobligat sa stea non-stop sa admineze ca asa vrei u..si cei care sunt spec ,au si ei treburi ,nu pot sta numai  in fata pc=ului.asa ca,cautati alt server unde sunt admini mai buni ..toate cele bune..banul ramane
Angel Nice to hear that bro , stii ce insemana un insult ? Un insult este sa trimiți pe
cineva unde nu-i convine , sa ridicularizesi , sa manipulezi , sa umilești pe cineva ,  eu nu înjur admini, și niciodată nu am făcut-o ,nu ai unu sa zică ca l-am insultat,   poate m-a iau la contrazis sau alte chestii, ca-nd văd ca nu e dreptate și admini dorm , uneori și exagerez ( But date cu lumea , nu lipsesc respectu , fiecare la joc reacționează cum e de felul lui ), dacă frate vrei sa joci scoate dracu adminatu și deținătorul și joaca ca alți playeri, nu e vorba sa stea  sau sa nu stea, ești admin , asumați măcar responsabilitatea de server când ești ON moșule ,  PS: pai știu ești deținător și faci ce vrei de aia și mi-ai dat ban permanent . Aici miai dat dreptate fără sa vreai , mai gândește ca suntem unii ca mine care stau on pe cs 1.6 și mai fac trafic , intr-o zi o sa joci cu buti sau cu boostu. Pace mosu ! After all It is what It is

#6
Reclamație respinsa. S a decis deja, ban ul ramane.
AdynaMV
E-mail: adynamv@demons.ro
DETINATOR
FORUM: www.DEMONS.RO
CS 1.6 CLASIC: CS.DEMONS.RO
TS: TS.DEMONS.RO

#7
(06-28-2023, 09:13 PM)chupacabraelwh Wrote:
(06-28-2023, 07:02 PM)Lucian Wrote: ti-am zis de ieri ..mai bn nu intra ca iti iei ban ..sunt detinator..si pot sa iau decizii singur.felul tau de a vorbii si asa mai departe lasa de dorit ..insultele tale fata de alti admini iarasi..nu accept asa cv.nici un admin nu e oobligat sa stea non-stop sa admineze ca asa vrei u..si cei care sunt spec ,au si ei treburi ,nu pot sta numai  in fata pc=ului.asa ca,cautati alt server unde sunt admini mai buni ..toate cele bune..banul ramane
Angel Nice to hear that bro , stii ce insemana un insult ? Un insult este sa trimiți pe
cineva unde nu-i convine , sa ridicularizesi , sa manipulezi , sa umilești pe cineva ,  eu nu înjur admini, și niciodată nu am făcut-o ,nu ai unu sa zică ca l-am insultat,   poate m-a iau la contrazis sau alte chestii, ca-nd văd ca nu e dreptate și admini dorm , uneori și exagerez ( But date cu lumea , nu lipsesc respectu , fiecare la joc reacționează cum e de felul lui ), dacă frate vrei sa joci scoate dracu adminatu și deținătorul și joaca ca alți playeri, nu e vorba sa stea  sau sa nu stea, ești admin , asumați măcar responsabilitatea de server când ești ON moșule ,  PS: pai știu ești deținător și faci ce vrei de aia și mi-ai dat ban permanent . Aici miai dat dreptate fără sa vreai , mai gândește ca suntem unii ca mine care stau on pe cs 1.6 și mai fac trafic , intr-o zi o sa joci cu buti sau cu boostu. Pace mosu ! After all It is what It is

1. Ti s-a atras atentia la comportament si vocabular de n ori.
2. Adminii ii selectam noi, nu tu si aici fac o paranteza, adminii ti-au dat cateva banu-ri de advertisment de doua ore
3. iti descriu eu ce inseamna insult:  INSULTÁ, insúlt, vb. I. Tranz. A aduce cuiva o insultă; a ofensa, a jigni (sursa dex.ro) 
                                                                    A JIGNÍ ~ésc tranz. (persoane) 1) A înjosi prin vorbe sau purtare nedemnă; a ofensa; a insulta. 2) înv. A face să suporte un prejudiciu. /<sb. žignuti
                                                                                            A OFENSÁ ~éz tranz. A înjosi prin vorbe sau prin purtare nedemnă; a jigni; a insulta.
Incearca sa te documentezi inainte sa-ti dai drumu la gura fara sa sti despre ce vorbesti...

4. Am vazut in ftp destule jigniri facute de tine, chiar si la adresa unor fete de pe server. (lipsa de cei 7 ani)
5. Adminii nu trebuie sa-ti dea tie explicatii, despre cum trebuie sa-si faca ei treaba pe server, de asta se ocupa detinatorii, fiecare admin are modul lui de admina.
Cu stima si respect acest ban o sa ramana asa cum este, iti urez o cariera frumoasa pe alt server in cs1.6



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)