Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LUCIAN SI NOBODY 2 ADMINI CARE NU STIU SA ADMINEZE

#1
Imi pare rau sa zic, dar acest server are doar admini in mare parte iresponsabili, lipsiti de experienta , si dau ban aiurea la jucatori , in special mie , ameninta mai mereu ca dau ban daca gresesti pe cineva cand dai pe U , in cazul dat am dat u de 2 ori, jucator clar cu wall , si mai era unu xxx, 2 non steam care aveau vreo jumate de ora pe server, dar ei joaca linistiti , si le este greu sa se uite pe playeri , prima nu a vazut , am mai dat odata, fara sa fiu nepoliticos sau lipsit de respect, raspunsul la admin este ca daca il pun aiurea imi da ban (e normal asa ceva) ? , raspunul meu este ca maninca la cacat tot mereu au treaba cu mine , asa cum face deobicei si nobody, nobody de mai multe ori ma ameninta cami da ban si incita pe alti admini cand e ceva controvers sami dea ban imediat.
Vr respect , respecta jucatori , nu vorbi aiurea, imi scrie mie limbajul dar ma ameninta cu ban , care e faza?

[ VIP - Dakingo ] - Ce papagal esti.. [ op1 ] cea mai mare rusine , imi pare rau!
[#---][ SKN - VIP ][---#]
(PLAYER) Chupa Cabra :  op1 clar wall
*DEAD* DEMON's Lucian : ok
TheGodFather* is joining the Terrorist force
*SPEC* DEMON's Lucian : de ma pun aiurea pe el iti dau tie ban
SEDINTA CU ADMINII OBLIGATORIE!!! 02.07.2023 ORA 20:00(ora Romaniei).SEDINTA SE TINE PE TEAMSPEAK!
XxX + killer03er killed n0b0dy with usp
ADMIN TheGodFather*: transfer ik ben Noob to CT
[Player HeLL] Chupa Cabra : daca are wall iti dai ban tie 6 ore
[Player HeLL] Chupa Cabra : sa nu maninci la cacat
Chupa Cabra + RIADH_Dz killed XxX with deagle
*SPEC* DEMON's Lucian : cu cn vb  asA?
"sv_restart" changed to "1"
[Player HeLL] Chupa Cabra : ca am dat u nu am certat pe nimeni
[ SKN - VIP ] Ai facut [ 68 - damage ] pe [ XxX ] si ai primit [ 10 - hp]
*DEAD* Maior n0b0dy : limbajul chupa
The game will restart in 1 SECOND
"sv_restart" changed to "0"
[Player HeLL] Chupa Cabra : da tu ce ras asa?»
* Privileges set
| HeLL.DEMONs.RO | [---- LIVE GAME--- HeLL & DEMON's--]
* Privileges set
| HeLL.DEMONs.RO | [---- Spor--- La--- Fragurii!!!-------]
| HeLL.DEMONs.RO | [---- Server----- HeLL.DEMONs.RO -----------]
| HeLL.DEMONs.RO | [---- RESTART---- PRIMA---- RUNDA-----]
| HeLL.DEMONs.RO | [---- Plugins----- By----- RaZvaN --------]
CSDOWN | Original player dropped
Ryan dropped
Ryan has left the game
*SPEC* DEMON's Lucian : wprima data nu ai dat u@
CSDOWN | Original player connected
CSDOWN | Original player is joining the Counter-Terrorist force
[ SKN - VIP ] Pentru a vedea beneficiile VIP-ului si informatiile acestuia, tasteaza : /vipinfo
************************************************
Ban Information
Name: Chupa Cabra
IP: 95.92.248.238
Reason: lbj
Ban Length: 2 hours
Unban Time: 19:29:26 6/27/2023
Admin Name: Lucian
Admin SteamID: STEAM_0:0:731455383

If you think you were banned unfairly, report this information to our website:
FORUM: https://demons.ro/
************************************************
ik ben Noob died
[/rs] Type /rs or /resetscore to reset your score.
Kicked by Console: "You are banned from this server. Check your console"
Kicked :"You are banned from this server. Check your console"

#2
prima data invata sa vb ma ...cu mn nu iti merge..ai furat de multe ori curent ..si am trecut cu vederea..si limbajul tau lasa de dorit..cel mai bn e sa nu mai intrii deloc pe sv..o sa ai ban permanent de la mn..multi admini sau plans de tn ca vb aiurea si prost ..asa ca ai gresit persoana cu care sa te certi.ai jucat 2 runde si rpd toti au coade ...

#3
Unu la mana jucatorul anuntat de tine nu a avut wall. Prima runda a facut kill pe tine si deja anunti jucatorul si Lucian deja a fost spectator pe el cum a vazut!

Doi la mana eu nu te ameninti ai facut abuz de harta si pe italy nu odata nu de doua ori pe amr tot asa si nu ai primit ban doar avertizare!

Tu trebuie sa inveti sa vorbesti cum trebe server

#4
Chupa , nu vreau sa exagerez dar mereu cand cineva te face anunti cu u@ ca are wall
Nu este prima data , si in general cunoasteam majoritatea player-riilor
Incercam mereu sa facem sa fie bine pentru toata lumea si de multe ori ne-am uitat si totul era in regula
Dar trebuie sa-ti controlezi putin limbajul pentru ca sti ca nu este prima cand folosesti asa limbaj !
2 ore este un ban oke dupa parerea mea !
                                                                              CS.DemonS.Ro

#5
Reclamație respinsă. Prima data un limbaj decent, după aceea comportamentul tau pe server lasă de dorit...ai tu foarte multe reclamații pentru limbaj și aroganta. Am un email de studiat când ajung acasă cu un logo in care ești implicat direct. Daca ție ceva nu ți convine tu incepi sa devi arogant. Recitește regulamentul Chupa și după mai vb. Subiect închis.
---
RaZvaN
E-mail: RaZvaN@demons.ro
DETINATOR
FORUM: www.DEMONS.RO
CS 1.6 CLASIC: CS.DEMONS.RO
TS: TS.DEMONS.RO

#6
Nu adminii sunt iresponsabili si lipsiti de experienta, ofera respect ca sa primesti respect, nu e prima oara cand sunt plangeri asupra ta ...limbaj ..acuzatii aiurea. Este enervant faptul ca, atunci cand te omoara cineva ti se pune pata pe respectivul anunti u@ ca e codat si insisti mai apoi daca adminii il considera curat. Ban ul din perspectiva mea e dat corect si nu se scoate, iar data viitoare ramane la decizia adminului ce perioada vei avea interdictie pe server daca continui asa Smile
O zi buna !
AdynaMV
E-mail: adynamv@demons.ro
DETINATOR
FORUM: www.DEMONS.RO
CS 1.6 CLASIC: CS.DEMONS.RO
TS: TS.DEMONS.RO



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)