Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIce ban !

#7
(06-28-2023, 09:13 PM)chupacabraelwh Wrote:
(06-28-2023, 07:02 PM)Lucian Wrote: ti-am zis de ieri ..mai bn nu intra ca iti iei ban ..sunt detinator..si pot sa iau decizii singur.felul tau de a vorbii si asa mai departe lasa de dorit ..insultele tale fata de alti admini iarasi..nu accept asa cv.nici un admin nu e oobligat sa stea non-stop sa admineze ca asa vrei u..si cei care sunt spec ,au si ei treburi ,nu pot sta numai  in fata pc=ului.asa ca,cautati alt server unde sunt admini mai buni ..toate cele bune..banul ramane
Angel Nice to hear that bro , stii ce insemana un insult ? Un insult este sa trimiți pe
cineva unde nu-i convine , sa ridicularizesi , sa manipulezi , sa umilești pe cineva ,  eu nu înjur admini, și niciodată nu am făcut-o ,nu ai unu sa zică ca l-am insultat,   poate m-a iau la contrazis sau alte chestii, ca-nd văd ca nu e dreptate și admini dorm , uneori și exagerez ( But date cu lumea , nu lipsesc respectu , fiecare la joc reacționează cum e de felul lui ), dacă frate vrei sa joci scoate dracu adminatu și deținătorul și joaca ca alți playeri, nu e vorba sa stea  sau sa nu stea, ești admin , asumați măcar responsabilitatea de server când ești ON moșule ,  PS: pai știu ești deținător și faci ce vrei de aia și mi-ai dat ban permanent . Aici miai dat dreptate fără sa vreai , mai gândește ca suntem unii ca mine care stau on pe cs 1.6 și mai fac trafic , intr-o zi o sa joci cu buti sau cu boostu. Pace mosu ! After all It is what It is

1. Ti s-a atras atentia la comportament si vocabular de n ori.
2. Adminii ii selectam noi, nu tu si aici fac o paranteza, adminii ti-au dat cateva banu-ri de advertisment de doua ore
3. iti descriu eu ce inseamna insult:  INSULTÁ, insúlt, vb. I. Tranz. A aduce cuiva o insultă; a ofensa, a jigni (sursa dex.ro) 
                                                                    A JIGNÍ ~ésc tranz. (persoane) 1) A înjosi prin vorbe sau purtare nedemnă; a ofensa; a insulta. 2) înv. A face să suporte un prejudiciu. /<sb. žignuti
                                                                                            A OFENSÁ ~éz tranz. A înjosi prin vorbe sau prin purtare nedemnă; a jigni; a insulta.
Incearca sa te documentezi inainte sa-ti dai drumu la gura fara sa sti despre ce vorbesti...

4. Am vazut in ftp destule jigniri facute de tine, chiar si la adresa unor fete de pe server. (lipsa de cei 7 ani)
5. Adminii nu trebuie sa-ti dea tie explicatii, despre cum trebuie sa-si faca ei treaba pe server, de asta se ocupa detinatorii, fiecare admin are modul lui de admina.
Cu stima si respect acest ban o sa ramana asa cum este, iti urez o cariera frumoasa pe alt server in cs1.6



Messages In This Thread
NIce ban ! - by chupacabraelwh - 06-28-2023, 06:07 PM
RE: NIce ban ! - by Serbu - 06-28-2023, 06:14 PM
RE: NIce ban ! - by chupacabraelwh - 06-28-2023, 06:41 PM
RE: NIce ban ! - by Lucian - 06-28-2023, 07:02 PM
RE: NIce ban ! - by chupacabraelwh - 06-28-2023, 09:13 PM
RE: NIce ban ! - by GoldTear - 06-29-2023, 07:41 AM
RE: NIce ban ! - by AdynaMV - 06-28-2023, 09:34 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)